Userbar (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Save
hu: Mentés

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Bookmarks
hu: Könyvjelzők

en: Log out
hu: Kijelentkezés

en: Shopping cart
hu: Kosár

en: User account
hu: Felhasználói fiók

en: Weight for @row
hu: @row súlya
