Userbar (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Enabled
ja: 有効

en: Reset
ja: リセット

en: Save
ja: 保存

en: Options
ja: オプション

en: Log out
ja: ログアウト

en: Shopping cart
ja: ショッピングカート

en: User account
ja: ユーザーアカウント

en: Weight for @row
ja: @row のウェイト
