Userbar (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Reset
kk: Ысыру

en: Save
kk: Сақтау

en: Log out
kk: Шығу

en: User account
kk: Пайдаланушының есебі
