Userbar (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Options
km: ជម្រើស

en: Log out
km: ចេញ

en: User account
km: គណនី​អ្នកប្រើ

en: Weight for @row
km: កម្ពស់​សម្រាប់ @row
