Userbar (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Bookmarks
kn: ಬುಕ್‍ಮಾರ್ಕುಗಳು

en: Log out
kn: ನಿರ್ಗಮಿಸು
