Userbar (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Save
lt: Saugoti

en: Options
lt: Nustatymai

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Shopping cart
lt: Pirkinių krepšelis

en: User account
lt: Nario erdvė
