Userbar (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Log out
mn: Хэсгээсээ гарах

en: User account
mn: Хэрэглэгчийн хэсэг
