Userbar (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Log out
my: ထွက်ရန်

en: User account
my: အသုံးပြုသူ
