Userbar (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Log out
ne: लगआउट

en: User account
ne: प्रयोगकर्ताको खाता
