Userbar (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Save
nn: Lagre

en: Log out
nn: Logg ut

en: Shopping cart
nn: Handlevogn

en: User account
nn: Brukarkonto
