Userbar (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Enabled
oc: Activat

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Options
oc: Opcions

en: Log out
oc: Se desconnectar

en: User account
oc: Compte utilizaire
