Userbar (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Log out
pa: ਲਾਗ ਆਉਟ

en: User account
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਅਕਾਊਂਟ
