Userbar (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Enabled
ru: Включено

en: Reset
ru: Сбросить

en: Save
ru: Сохранить

en: Options
ru: Опции

en: Bookmarks
ru: Закладки

en: Log out
ru: Выход

en: Shopping cart
ru: Корзина

en: User account
ru: Учётная запись пользователя

en: Weight for @row
ru: Вес для @row
