Userbar (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: Save
sk: Uložiť

en: Options
sk: Nastavenia

en: Bookmarks
sk: Záložky

en: Log out
sk: Odhlásiť

en: Shopping cart
sk: Nákupný košík

en: User account
sk: Používateľský účet

en: Weight for @row
sk: Váha pre @row
