Userbar (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Save
sl: Shrani

en: Options
sl: Možnosti

en: Log out
sl: Odjavi se

en: User account
sl: Uporabniški račun
