Userbar (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Reset
sq: Rifillo

en: Save
sq: Ruaj

en: Log out
sq: Dalja

en: User account
sq: Profili i përdoruesit
