Userbar (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Reset
sv: Återställ

en: Save
sv: Spara

en: Options
sv: Alternativ

en: Log out
sv: Logga ut

en: Shopping cart
sv: Varukorg

en: User account
sv: Användarkonto

en: Weight for @row
sv: Vikt för @row
