Userbar (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Reset
ta: மீளமை

en: Save
ta: சேமி

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Log out
ta: வெளியேறு

en: User account
ta: பயனர் கணக்கு
