Userbar (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Description
te: వివరణ

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Log out
te: నిష్క్రమించు

en: User account
te: వాడుకరి ఖాతా
