Userbar (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Enabled
tr: Etkin

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Save
tr: Kaydet

en: Options
tr: Seçenekler

en: Bookmarks
tr: Yer imleri

en: Log out
tr: Çıkış

en: Shopping cart
tr: Alışveriş sepeti

en: User account
tr: Kullanıcı hesabı

en: Weight for @row
tr: @row ağırlığı
