Userbar (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Bookmarks
ug: خەتكۈشلەر

en: Log out
ug: چېكىنىش

en: User account
ug: ئەزا ھساباتى
