Userbar (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Reset
uk: Скинути

en: Save
uk: Зберегти

en: Options
uk: Опції

en: Bookmarks
uk: Закладки

en: Log out
uk: Вихід

en: Shopping cart
uk: Кошик

en: User account
uk: Обліковий запис користувача

en: Weight for @row
uk: Вага для рядка @row
