Userbar (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Enabled
vi: Bật

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Save
vi: Lưu

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Log out
vi: Đăng xuất

en: Shopping cart
vi: Giỏ hàng

en: User account
vi: Tài khoản người dùng
