Userbar (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Save
az: Saxla

en: Options
az: Seçimlər

en: Log out
az: Çıxış

en: User account
az: İstifadəçi hesabı
