Userbar (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: Reset
be: Скінуць

en: Save
be: Захаваць

en: Options
be: Налады

en: Log out
be: Выйсці

en: User account
be: Рахунак карыстальніка
