Userbar (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Log out
bo: ཕྱིར་འབུད

en: User account
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས
