Userbar (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Description
de: Beschreibung

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Save
de: Speichern

en: Options
de: Optionen

en: Bookmarks
de: Lesezeichen

en: Log out
de: Abmelden

en: Shopping cart
de: Warenkorb

en: User account
de: Benutzerkonto

en: Weight for @row
de: Gewichtung für @row

en: Number of unread messages
de: Anzahl ungelesener Nachrichten
