Userbar (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Save
gu: સાચવો

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Log out
gu: બહાર નીકળો
