Userbar (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Log out
hy: Ելք

en: User account
hy: Պրոֆիլ
