Userbar (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Enabled
id: Aktif

en: Save
id: Simpan

en: Options
id: Opsi

en: Log out
id: Logout

en: Shopping cart
id: Keranjang belanja

en: User account
id: Keanggotaan
