Userbar (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkt

en: Reset
is: Endursetja

en: Save
is: Vista

en: Options
is: Möguleikar

en: Log out
is: Útskrá

en: Shopping cart
is: Innkaupakarfa

en: User account
is: Notandaaðgangur
