Userbar (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Enabled
it: Attivato

en: Reset
it: Ripristina

en: Save
it: Salva

en: Options
it: Opzioni

en: Bookmarks
it: Segnalibri

en: Log out
it: Esci

en: Shopping cart
it: Carrello

en: User account
it: Profilo utente
