Userbar (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Enabled
jv: Urip

en: Reset
jv: Baléknā

en: Save
jv: Simpen

en: Options
jv: Opsi

en: Log out
jv: Metu log

en: User account
jv: Akun panganggo
