Userbar (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Options
lv: Iespējas

en: Log out
lv: Iziet

en: Shopping cart
lv: Pirkumu grozs

en: User account
lv: Lietotāja konts
