Userbar (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Options
mr: विकल्प

en: Log out
mr: लॉग आऊट
