Userbar (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Save
nl: Opslaan

en: Options
nl: Opties

en: Bookmarks
nl: Bladwijzers

en: Log out
nl: Uitloggen

en: Shopping cart
nl: Winkelwagen

en: User account
nl: Gebruikersaccount

en: Weight for @row
nl: Gewicht voor @row
