Userbar (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Enabled
pl: Włączone

en: Reset
pl: Resetuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Options
pl: Opcje

en: Bookmarks
pl: Zakładki

en: Log out
pl: Wyloguj

en: Shopping cart
pl: Koszyk na zakupy

en: User account
pl: Konto użytkownika

en: Weight for @row
pl: Waga dla @row
