Userbar (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Enabled
pt: Ativado

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Save
pt: Guardar

en: Options
pt: Opções

en: Bookmarks
pt: Marcadores

en: Log out
pt: Encerrar sessão

en: Shopping cart
pt: Carrinho de compras

en: User account
pt: Conta de utilizador

en: Weight for @row
pt: Peso para @row
