Userbar (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Enabled
ro: Activat

en: Reset
ro: Resetează

en: Save
ro: Salvare

en: Options
ro: Opțiuni

en: Log out
ro: Deconectați-vă

en: Shopping cart
ro: Coş de cumpărături

en: User account
ro: Cont utilizator
