Userbar (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Save
sr: Сачувај

en: Log out
sr: Одјави се

en: Shopping cart
sr: Корпа
