Userbar (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Save
th: บันทึก

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Log out
th: ออกจากระบบ
