Usergroups API (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Groups
ar: مجموعات

en: User
ar: المستخدم

en: Other
ar: آخر

en: Role
ar: الدور

en: User autocomplete
ar: إكمال آلي لاسم المستخدم
