Usergroups API (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Groups
be: Групы

en: User
be: Карыстальнік

en: Other
be: Іншыя

en: Role
be: Роля

en: User autocomplete
be: Аўтазапаўненне карыстальніка
