Usergroups API (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Groups
ca: Grups

en: User
ca: Usuari

en: Other
ca: Altres

en: Role
ca: Rol

en: User autocomplete
ca: Autocomplert per usuari

en: Group type
ca: Tipus d'agrupament
