Usergroups API (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Groups
da: Grupper

en: User
da: Bruger

en: Other
da: Anden

en: Role
da: Rolle

en: User autocomplete
da: Autofuldfør bruger

en: Group type
da: Gruppetype
