Usergroups API (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Groups
el: Ομάδες

en: User
el: Χρήστης

en: Other
el: Άλλο

en: Role
el: Ρόλος

en: User autocomplete
el: Αυτόματη συμπλήρωση χρήστη
