Usergroups API (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Groups
et: Grupid

en: User
et: Kasutaja

en: Other
et: Muu

en: Role
et: Roll

en: User autocomplete
et: Kasutajanime automaatlõpetus
