Usergroups API (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Groups
eu: Multzoak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Other
eu: Bestea

en: Role
eu: Rol

en: User autocomplete
eu: Erabiltzaile auto-osaketa
