Usergroups API (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Groups
fi: Ryhmät

en: User
fi: Käyttäjä

en: Other
fi: Muu

en: Role
fi: Rooli

en: User autocomplete
fi: Käyttäjän automaattinen täydennys

en: Group type
fi: Ryhmän tyyppi
