Usergroups API (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Groups
fr: Groupes

en: User
fr: Utilisateur

en: Other
fr: Autre

en: Role
fr: Rôle

en: User autocomplete
fr: Saisie semi-automatique des noms d'utilisateur

en: Group type
fr: Type de groupe
